• Vinný sklep U Volavků

Vinný sklep

Náš vinný sklípek

Přímo u penzionu je malý vinný sklep s nabídkou vynikajících vín od místních vinařů. Posedět a vychutnat si víno můžete přímo ve sklípku nebo ve stodole vedle vinného sklepa.

V naší nabídce najdete vždy výběr těch nejlepších vín minimálně od 3 místních vinařů. Na chuť si tu přijdou jak milovníci sladkého, polosladkého, polosuchého nebo suchého vína, které zde skladujeme v sudech nebo v lahvích.

Degustační večer 

Degustační večer si můžete vychutnat přímo v našem vinném sklípku. Nabídnout Vám můžeme ze dvou variant. Degustaci s vinařem nebo degustaci samostatnou (bez vinaře). 

V rámci degustace s vinařem zažijete kromě degustace vín a občerstvení také výklad k vínům. Tato degustace se koná při minimální zájmu 8 osob.

V rámci samostatné degustace Vám přichystáme sklípek s občerstvením a ochutnávkou vín.

Vinný sklepu U Volavků 

Dále můžete využít naší úzké spolupráce s rodinným vinařstvím Volavka, které celoročně nabízí degustace s bohatým pohoštěním a výkladem ve sklepě starém více než 200 let.

Rodinné vinařství Volavka nabízí víno z vlastních vinic, které nezakoupíte nikde jinde. Výroba probíhá tradičním způsobem již po dobu více jak 70 let. 

Vinný sklep se nachází ve sklepní uličce přibližně 500m nad obcí ve vinicích s krásným výhledem na Pálavu.